Публічне акціонерне товариство «СІНТРОН»
Неділя, 02.04.2023, 06:32
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Статті [7]
Фінансова звітність [1]
Фінансова звітність

вКонтакті

Безкоштовні SMS
Погода в Києві

КУРС ВАЛЮТ

Курс валют от Fin.org.ua


Пошук

Мапа сайту
free counters

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Статті

Пілети. Що таке паливні гранули?

Пілети. Що таке паливні гранули?

        Пілети (pellets) - з'явилися як різновид альтернативного промислового палива порівняно недавно, але завдяки особливостям процесу згоряння, набули широкого поширення у всьому світі.

         При спаленні деревні пілети виділяють певну кількість тепла (теплотворення пілет) і при цьому теплотворення деревних пілет порівняно з традиційними видами палива більше, у той час як кількість шкідливих речовин, викинутих у навколишнє середовище, незначне.

 Гранули (pellets) виробляються без хімічних закріплювачів під високим тиском їх довжина 20 - 50 мм, діаметр 4 - 10 мм., 1 кг деревних гранул еквівалентний 0,97 кг. вугілля і при згорянні утворює 4,8 кВт на годину. А енерговмісткість ста кілограмів пілет відповідає 5 літрам рідкого палива. Пілети переробляються з висушених залишків відходів лісопереробного виробництва: деревне борошно, стружка, кора, сучки, гілки і т.д.

 Розрізняють два види пілет (хоча в природі існують більше видів, але у них, як правило, занадто велика зольність, і ККД занадто низький, тому такі пілети не виходять на спільний ринок).

 Перший вид, високоякісні пілети, - це деревні гранули для опалення житлових приватних будинків, які мають особливий білий колір, через що їх ще називають "білими". Такого роду гранули виготовляються з дерева твердих порід (береза, дуб), кора дерев повністю відсутня при переробці.

 Другий вид - це промислові пілети, які мають більш темний коричневий відтінок і, як правило, більшого діаметру, ніж "білі". Промислові пілети виготовляються з дерева різних порід, в тому числі і хвойних. При переробці промислових пілет присутня домішка кори дерев, через це їх ККД значно нижче.

 Деревні пілети мають на ринку високою конкурентоспроможністю. Ціни на деревні Пілети значно нижче цін на інші традиційні види палива, при порівнянних споживчі властивості.

         Автоматизовані котельні на деревних пілетах сьогодні отримали широке поширення в Європі. Стимулювання використання обладнання на екологічно безпечних поновлюваних видах палива здійснюється в багатьох країнах ЄС на державному рівні.

 Країнами-лідерами у споживанні пілет є США, Швеція, Данія, Німеччина, Англія, Австрія та ін.  Європа споживає близько 4 млн. тонн на рік. У середньому їх споживання зростає в ЄС на 15% щорічно, у Швеції - на 30%.  Для прикладу, за різними оцінками, в 2006 році в Росії було вироблено 300 - 400 тисяч тонн гранульованого біопалива.

 За усіма додатковими питаннями закупівлі, продажу паливних пілет, а так-же постачання обладнання для виробництва, прохання звертатися за контактними телефонами компанії.

ПАТ «СІНТРОН»

Адреса: 04080, м. Київ, вулиця Костянтинівська, буд. 64, офіс 315

Контакти: тел./факс (044) 209-35-67, 067 65-66-126 (моб)

 

За матеріалами сайту: http://www.ukrbud.kiev.ua/pellets.php

Категорія: Статті | Додав: Klark (05.05.2011)
Переглядів: 6985 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz